Plastik Tanıtım Standı Nerelerde Kullanılır?

Plastik Tanıtım Standı Nerelerde Kullanılır?

Plastik Tanıtım Standı Nerelerde Kullanılır?

Marketlerde, açık alanlarda veya AVM’lerde kullanılan plastik tanıtım standı, herhangi bir ürünü tanıtmak amacıyla kullanabileceğiniz stant çeşitlerinden bir tanesidir.

Plastik Tanıtım Standı Nedir?

Sadelik ve basitliği ile dikkat çeken ürünlerden olan plastik tanıtım standı, kurulum açısından da son derece kullanışlı bir üründür. Stantlar geçmeli bir sisteme sahiptir ve kolay bir şekilde sökülüp takılabilir. Bu yüzden kurulum aşamasında herhangi bir alete ihtiyacınız yoktur. Birkaç dakika içerisinde kurulumunu yapabileceğiniz bu ürünlerin üzerlerine de istediğiniz baskıları yapabilirsiniz ve standı tanıtmak istediğiniz ürüne göre şekillendirebilirsiniz. 25 kiloya kadar taşıma kapasitesi ile dikkat çeken bu ürünler ile özellikle marketlerde pek çok ürünü tanıtabilirsiniz.

 

Tattırma stantları olarak da bilinen bu ürünler sayesinde, müşterilerinizin denemesini istediğiniz ürünlere bu stantta yer verebilirsiniz. Ayrıca stantlar tekerlekli olduğundan kolaylıkla başka yerlere de taşıyabilirsiniz.

Plastik Tanıtım Stant Çeşitleri

Sadece marketlerin değil, alışveriş merkezlerinin ve açık alanlarda ürün tanıtmak isteyenlerin de vazgeçilmezlerinden olan plastik tanıtım standı, 2 ayrı çeşit ile piyasada bulunmaktadır. Bu çeşitler oval plastik tanıtım standı ve köşeli plastik tanıtım standı olarak müşterilerin karşısına çıkar. Oval plastik tanıtım standı, diğer çeşide göre daha çok tercih edilir. Görüntüsünün hoşluğu ve kibarlığı sayesinde tercih edilen oval plastik tanıtım standı sayesinde pek çok ürünü kolaylıkla tanıtabilirsiniz. Marketlerde müşterilere lezzetli ürünler tattırabilir, alışveriş merkezlerinde anketler yapmak veya boyutsal olarak küçük ürünleri tanıtmak için kullanabilir veya açık alanlarda seyyar olarak satışlar yapabilirsiniz.

 

Kurulum açısından da son derece basit bir işleme sahip olan oval plastik tanıtım standı, dakikalar içinde kurulur. Geçmeli bir sisteme sahiptir ve kurulumun ardından standın sahip olduğu tekerlekler sayesinde kolaylıkla yer ve mekan değiştirebilirsiniz. Plastik tanıtım standı çeşitlerinin bir diğeri olan köşeli plastik tanıtım standı da tercih edilen ürünler arasındadır. Tıpkı oval plastik tanıtım standı gibi köşeli plastik tanıtım stantları da pek çok farklı alanda kullanılabilir. Marketlerden açık alanlara farklı alanlarda kullanılan bu ürünler, içlerinde bulunan raf sayesinde daha hızlı ve kaliteli hizmet verilmesini sağlar. Tanıtmak istediğiniz ürüne göre kareli plastik tanıtım stantlarından olan kare ve dikdörtgen seçeneklerinin birinden faydalanabilirsiniz. Oval, kare ve dikdörtgen plastik tanıtım stantları ile ürünler daha dikkat çekici hal alırlar.

Plastik Tanıtım Standı Nerelerde Kullanılır?

Plastik tanıtım stantları, marketlerin içlerinde, alışveriş merkezlerinde veya açık alanlarda pek ürünü tanıtabilmeniz için tasarlanmıştır. Bu ürünlerden faydalanarak, tanıtmak istediğiniz tüm ürünleri daha dikkat çekici bir hale getirebilirsiniz. Plastik tanıtım standı, marketlerde genellikle müşterilere ürün tattırmak için kullanılır. Markete yeni gelen ürünleri, yeni markaları tattırmak için kullanılan plastik tanıtım stantları, müşterilerin marketlerde görmeye alışkın oldukları ürünlerdendir. Alışveriş merkezlerinde ise pek çok farklı amaç ile kullanılabilmesi mümkün. Herhangi bir markanın tanıtım işlemleri için veya farklı konularda farklı anketler yapmak için plastik tanıtım standı kullanılabilir. Alışveriş merkezleri sürekli kalabalık olduğu için böyle durumlar plastik tanıtım standı büyük iş görür. Bu durumun sebebi ise plastik tanıtım stantlarının çok fazla yer kaplamaması ve tekerlekleri sayesinde sürekli yer değiştirebiliyor olmaları. Plastik tanıtım standı, açık alanlarda da kullanılabilir. Alışveriş merkezlerindeki gibi farklı markaların tanıtımı yapılabilir veya küçük ürünler kolaylıkla müşteriler ile buluşturulabilir. Özellikle yaz aylarında sıkça rastlanılan ürünlerden olan plastik tanıtım stantları, tekerlekleri sayesinde seyyar bir şekilde ürün satabilmenizi veya tanıtabilmenizi sağlar. Standın üzerine koymak istemediğiniz veya artan ürünlerinizi koyabilmeniz için de tüm stant çeşitlerinde bir raf bulunmaktadır. Bu raf sayesinde plastik tanıtım stantlarının daha kullanışlı bir hale geldiği söylenilebilir. Ürün tanıtmak için birebir olan plastik tanıtım stantları, oval, kare ve dikdörtgen çeşitleri ile piyasada yer almaktadır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir×