Hakkımızda

Zehra Tekok &

Derin Display Reklam

Çalışma hayatına; tekstil firmalarının hanımlara evde yapılmak üzere verdiği işleri alarak başladım. Kısa bir süre sonra, bu işi daha organize hale getirebileceğimi düşünerek ev kadınlarını kendim organize etmeye başladım. Bir müddet sonrada işyeri kiralayıp ev hanımlarından oluşan bir çalışan kadrosu oluşturdum. Böylelikle farklı tekstil firmalarının işlerinin yapıldığı ufak çaplı bir tekstil elişi atölyesi kurmayı genç bir kadın girişimci olarak 20 yaşımda (2002) başardım. Kurduğum bu işi evlilik kararı almam dolayısıyla 2004 yılında sonlandırdım.

Çalışma hayatına olan bağlılık ve tutkum evlendikten sonra da devam etti. Çünkü benim için üretmek, çalışmak yaşama tutunma sebebim gibiydi, girişimcilikten aldığım keyif peşimi bırakmıyordu. Evlilik hayatımın ilerleyen dönemlerinde eşimin ve ailemin desteği ile iş hayatına geri dönme kararı aldım. Fakat bu sefer bir kadın girişimci olarak değil; sıfırdan başlayan bir kadın olarak çalışma hayatına başlıyordum.

Kurumsal Hayat

Böylelikle kurumsal çalışma hayatım 2008 yılında Reklam Sektöründe faaliyet gösteren bir E-Ticaret sitesinin satış danışmanlığı pozisyonunda görev alarak başladı. İlerleyen dönemde bu konudaki tecrübemin artması sayesinde e-ticaret sitesinin editörü olarak görevime devam ettim. E-ticaret sitesi yönetiminde yakaladığım başarı ve öğrenme isteğim sayesinde firma içerisinde farklı pozisyonlarda da görevlendirildim. Böylelikle üretim/dijital baskı/satınalma gibi farklı pozisyonlarda deneyim kazanma şansı yakaladım. 2011 yılında çocuk sahibi olmaya karar vererek iş hayatından bir müddet daha uzaklaştım. Bu firmada yaşadığım deneyim benim için bir okul tadındaydı diyebilirim. E-ticaret ve reklam ürünleri konusunda edindiğim deneyim ve bilgi sonraki yıllarda kendi işimi ve e-ticaret sitemi kurma konusundaki kararı alabilmemde beni cesaretlendirdi.

İlerleyen dönemde her ne kadar iş hayatının içerisinde aktif olmasam da reklamcılık sektörüne olan ilgim devam etti ve gelişmeleri yakından takip ettim. 2015 yılına geldiğimizde iş hayatına dönme arzumu daha fazla ertelemeden bilgi ve tecrübeme de güvenerek kendi reklamcılık şirketimi kurmaya (Derin Display Reklam Tanıtım Ürünleri) karar verdim. Bugün Derin Display olarak Türkiye’nin her yerinde display&reklam ürünlerine ihtiyacı olan irili ufaklı birçok firmaya kaliteli display ürünlerin tedariğini sağlıyoruz.

Derin Display

Firma olarak vizyonumuz gereği gelişen ve farklılaşan reklamcılık ihtiyaçlarını yakından takip ediyor, günün ve geleceğin reklamcılık ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. Bu doğrultuda Ahşap Fuar Standı, Ürün Teşhir Standları, Kozmetik Standları veya İç Mimari Dekorasyon gibi gelen talepleri karşılamak adına üretim alanlarımız genişlettik.

500 m2 Ahşap Atölyemizde Tasarım/Planlama/Üretim bölümlerimizle ahşaba şekil veriyoruz. Standlarımızı ahşap malzemelerin yanı sıra pleksi, led ışık, storafor veya alüminyum gibi çeşitli malzemelerle kombinliyor ve tasarımları hayata geçiyoruz.

Günümüzde Derin Display ve Derin Ahşap Stand firmaları olarak binlerce müşterimize display ürünler ve Özel İmalat Standlar konusunda hizmet vermekten bir kadın girişimci olarak gurur duyuyorum.

Saygılarımla

Zehra TEKOK
Derin Display Reklam

×