En Kullanışlı Dekoratif Takı Askısı Modelleri

Takı Organizeri

En Kullanışlı Dekoratif Takı Askısı Modelleri

Günlük hayatta ya da özel günlerde kullandığınız takılarınızı muhafaza etmeniz amacı ile kullanabileceğiniz, en kullanışlı dekoratif takı askısı modelleri hakkında sizlere bu yazımızda detaylı bilgi aktarıyor.

Bildiğiniz üzere takı dendiğinde küpe, kolye, yüzük, saat gibi birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Sahip olduğunuz aksesuar ve takılarınız son derece dekoratif, modern ve zarif hatlara sahip olan takı askısı modelleri ile birleştiğinde ise oldukça etkileyici bir görüntü oluşturmaktadır.

Takı Askısı Nedir, Ne Amaçla Kullanılır?

Takı stanttı modellerinin teknik özellikleri ya da kullanım amaçları hakkında bilgi vermeden önce, takı askısı nedir, ne amaçla kullanılır? Sorusunu cevaplayalım ve sizlere konu hakkında detaylı bilgi vermek istiyoruz.

Takı askıları, küpe, kolye, yüzük, saat ve hatta tespih gibi kişisel eşyalarınızın, şık bir şekilde muhafaza edebileceğiniz mini stantlardır. İsteğe bağlı olarak geleneksel ya da modern çizgiler ile hazırlanmış modelleri bulunmaktadır. Sadece yüzükler için hazırlanmış dekoratif seçenekler, sadece küpeler için hazırlanmış birbirinden farklı şık seçenekler ya da sadece kolyeler için hazırlanmış geleneksel seçenekleri bulunabilmektedir. Kendi zevk ve ihtiyacınıza göre istediğiniz seçeneği tercih edebilirsiniz.

Bu tip ürünlerin üretilme ve piyasaya sunulma amacı, derli toplu görünmek, görselliği zenginleştirmek, tercihte kolaylık sağlamaktır. Bu sayede elde ettiğiniz bir küpe, elde ettiğiniz bir yüzük ya da elde ettiğiniz bir kolye karşınızda düzenli bir şekilde duracak, görsel açıdan da göz zevkine hitap edecek ve seçim kolaylığı sağlayacaktır. Elbette aynı zamanda yaşam alanlarınızın daha düzenli hale gelmesini ve görsel açıdan tamamlayıcı bir bütünlüğe kavuşmasını da sağlayacaktır.

Takı Askısı Kullanım Alanları

Takı askılarının birden fazla kullanım alanı bulunmaktadır. Ziynet ya da aksesuar satışı gerçekleştiren bir mağazanız varsa, ürünlerinizi düzenli ve şık bir şekilde müşterilerinize sergilemenin en etkili yolu takı standı kullanmaktan geçiyor diyebiliriz. Benzer şekilde ürün fotoğrafı çekimi gerçekleştiren bir fotoğraf stüdyosuysanız. Takı ve aksesuar çekimlerinin vazgeçilmez unsurlarından birinin takı askısı olduğunu biliyorsunuzdur. Ticari kullanımın dışında evlerde de takı stantları sıklıkla tercih edilmektedir diyebiliriz. Böylelikle göze daha hoş gelen karmaşadan uzak bir şekilde takı seçimi yapmak ve kullanmak ev ahalisi için kolaylaşmaktadır.

Kimler Takı Askısı Almalı?

Takı askılarına bireysel ya da ticari amaçla ihtiyaç duyan birçok lişi ve işletme bulunmaktadır. Bunlar;

  • Kuyumcular
  • Gümüş takı mağazaları
  • Saat ve hediyelik eşya satış mağazaları
  • Tespih vb ürün satışı gerçekleştirenler
  • Fotoğraf stüdyoları
  • Ürün vb aksesuar çekimi gerçekleştiren amatör ya da profesyonel fotoğrafçılar
  • Aksesuarlarını evlerinde şık bir şekilde muhafaza etmek isteyen bay ve bayanlar

Dekoratif Takı Askısı Modelleri

Sizler için tasarlayıp, ürettiğimiz takı askısı modelleri hakkında da biraz bilgi verelim. Modellerimiz bahsettiğimiz gibi, ziynet olarak da ifade edilen takıların muhafaza edilmesi, korunması, saklanması ya da düzenlenmesi amacıyla hazırlanmıştır. Dekoratif yüzük organizeri, şeffaf stant, beyaz stant ya da siyah stant olarak sizlere sunulmaktadır. Aynı şekilde dekoratif küpe organizeri yine siyah, beyaz ya da şeffaf stant olarak sizlere sunmaktayız.

Kolye için de benzer bir yaklaşımla, dekoratif kolye organizeri, siyah, şeffaf ve beyaz stant modelleri bulunmaktadır. Farklı bir kategori olarak ise, dekoratif küpe organizeri hazırlanmış, görsel açıdan tatmin edici bu üründe de, şeffaf ve siyah ile beyaz seçenekler gündeme getirilmiştir. Son olarak bileklik konusunda da ürünler geliştirilmiş ve dekoratif bileklik organizeri sizlere beyaz, siyah ve şeffaf renk seçenekleri ile sunulmaktadır.

Dekoratif Yüzük Askısı

Yüzüklerin düzenlenmesi, sergilenmesi, korunması gibi gerekçelere istinaden hazırlanmış dekoratif yüzük askısı insan eli şeklinde tasarlanmış bir üründür. Bu stant modelinde siyah, beyaz ve şeffaf renk tonlarının bulunduğunu göreceksiniz. Genellikle malzeme olarak dayanıklı pleksi malzeme tercih edilmiştir. Bu ürün sayesinde istediğiniz kadar yüzük sergileme şansına sahip olabilir ve aksesuarlarınızı düzenli bir şekilde muhafaza ederek birbirine karışı deforme olmasını önleyebilirsiniz. Ayrıca sade, şık ve zarif görüntüsü ile yaşam alanlarınıza ya da odalarınıza ayrı bir hava, ayrı bir renk katacaktır.

Yüzük Organizeri

Dekoratif Küpe Askısı

Takı askısı türlerinden biride, dekoratif küpe askısı ürünüdür. Siyah, beyaz ve şeffaf renk tonlarında hazırlanmıştır. Aynı şekilde pleksi malzemeden imal edilmiş bir üründür. Bu stant sayesinde istenirse 70 çift yani 140 adet küpe sergileme şansına sahip olabilirsiniz. Aksesuarların düzenli tutulmasına, deforme olmasının engellenmesine, birbirine karışmasına engel olacak nitelikte oldukça kullanışlı bir üründür.

Dekoratif Kolye Askısı

Gündelik hayatınızda aksesuar olarak birden fazla kolyeye sahip olabilirsiniz. Bu durumda sahip olacağınız kolye organizeri yani dekoratif kolye askısı kolyelerinizi düzenli bir şekilde muhafaza etmenizi sağlayacak oldukça faydalı bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Kaliteli pleksi malzemeden imal edilen kolye askıları siyah, şeffaf ve beyaz renk tonlarına sahiptir. Bir organizer içerisinde 6 adet kolyenin sergilenmesi mümkündür. Düzenli saklama ya da muhafaza etme, karışımların engellenmesi amacıyla kullanabilirsiniz.

Dekoratif Bileklik Askısı

En çok tercih edilen takı askısı modelleri arasında dekoratif bileklik askısı da yer almaktadır. Bu standın şeffaf, beyaz ve siyah olmak üzere 3 farklı seçeneği bulunmaktadır. Bu ürünümüzde de yine görsellik, şık ve sade görünüm ön plana çıkarılmıştır. Diğer takı stantlarında olduğu gibi dayanıklı pleksi malzemeden üretilen bu bileklik askısına dilediğiniz sayıda bileklik koyabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir×