En Çok Tercih Edilen Ayaklı Reklam Panosu Modelleri

Ayaklı Reklam Panosu Derin Display

En Çok Tercih Edilen Ayaklı Reklam Panosu Modelleri

Ayaklı reklam panosu kullanımı çok kolay olup az yer kaplayan afiş ve reklam amaçlı kullanılan ürünlerdir.  Birçok işletme tanıtım amaçlı veya reklam amaçlı aktif olarak bu ürünleri kullanmaktadır. Kurulumu oldukça basittir. Çarpma, itme ve düşmeye karşı dayanıklıdır.

Çeşitleri oldukça fazladır farklı boyut seçenekleri bulunmaktadır. Dış mekanlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Ama daha çok iç mekanlar için tercih edilmektedir. Yapısal olarak ahşap, alüminyum ve metalden üretilmektedir. Hem tek taraflı olanları hem çift taraflı olanları mevcuttur. Yapısına, dayanıklılığına ve kullanım ömrüne göre oldukça ekonomik bir seçenektir.

Ayaklı Reklam Panosu Nedir?

Ayaklı reklam panosu tekli ve ya çift ayaklı olup üzerinde farklı boyutların yer aldığı panolardan oluşan reklam ve tanıtım günlerinin vazgeçilmez ürünlerinden biridir.

Ayak kısmı alüminyum hafif bir yapıdan oluşur.  Şekil ve ebat olarak kullanımı farklılık göstermektedir. Bu yüzden de sıklıkla tercih edilmektedir. Tek taraf görünümlü olanların yanında çift tarafl görünümlü olanlarda vardır.

Ayaklı Reklam Panosu Çeşitleri

Kullanım alanlarına ve dekor tercihinize göre kullanabileceğiniz birçok ayaklı reklam panosu çeşidi bulunmaktadır. Bunlar;

  • Ayaklı Poster Pano
  • Yarım Ayak Afiş Standı
  • Sürgülü Poster Stand
  • Dinamik Poster Pano
  • Çoklu Sunum Standı
  • İnfo Afiş Standı
  • Alınlıklı Afiş Standı
  • Broşürlüklü Afiş Standı
  • Monolith Poster Standı
  • Delta Afiş Standı gibi çeşitleri mevcuttur.

Ayaklı Reklam Panosu Nerelerde Kullanılır?

Ayaklı reklam panosu kullanım ömrü çok uzun olduğundan ve birçok işletme için aktif olarak kullanıldığından farklı mekanlarda kullanılmaktadır. Kongre, fuar ve sergi alanları, sinema, tiyatro, okul, alış veriş merkezleri, hastane, kültür merkezi… vs

İçerisindeki afiş ve tasarımı size aittir. Reklam ve duyurularınızı her yenilediğinizde tekrar tekrar kullanmanız mümkündür. İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanıma uygundur. Ayaklı reklam panosu havanın rüzgarlı, karlı ve yağmurlu olması durumunda panolar zarar görebileceğinden bu tür havalarda genellikle iç mekanlarda aktif kullanılır. İmza günlerinde, alışveriş merkezlerinde yapılan çekilişlerin duyurulmasında ve restoranlarda kapı önünde yer alan menülerin tanıtımı için kullanılmaktadır.

Ayaklı Reklam Panosu Tercih Ederken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Ayaklı reklam panosu kullanımındaki amaç tanıtım yaparak müşterinin ve rakibin ilgisini çekmek olduğundan satın almadan önce dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Ayrıca nerede ve ne amaçla kullanılacağı da önemlidir.

Pano seçimi yaparken alanın büyüklüğüne göre seçim yapılmalıdır. Poster iki adetten oluşuyorsa çift yönlü poster standı seçmenizde fayda vardır. Aynı zamanda posterin boyutu panonun boyutuyla eş değer olmalıdır.

En Çok Tercih Edilen Ayaklı Reklam Panosu Modelleri

Ayaklı reklam panosu çeşitleri birden fazla olup kullanım alanına ve amacına göre birçok boyuta sahiptir.

Ayaklı Poster Pano

Hem tek hem çift taraflı olarak opsiyonlu bir üründür. Boyutlarında farklı seçenekler de mevcuttur. Ayaklı Poster Pano çeşitleri için tıklayınız.

Yarım Ayak Afiş Standı

Tekerlekli ve ya tekerleksiz modeller mevcuttur. Poster ölçüsüne göre boyut seçenekleri mevcuttur. Tek ve çift yönlü modeller de vardır.

Sürgülü Poster Stand

Ekonomik bir ürün olmakla beraber dekoratif yönüyle de ilgi çekmektedir.

Tasarlamış olduğunuz görsellerin tek yönlü veya çift yönlü sergilenmesini sağlar. İstenilen renge göre üretim sağlanabilir. Genellikle gümüş rengi tercih edilmektedir.

Dinamik Poster Pano

Çerçeveleri aç kapa yaparak posterleri rahatlıkla değiştirebilirsiniz.

Köşeleri rondo ve standar olarak opsiyonludur. Afiş çerçevesini istediğiniz yükseklikte ayarlayabilirsiniz.

Çoklu Sunum Standı

Tek ve çift yönlü olarak 2 türü vardır. Tasarımını oluşturmuş olduğunuz posterinizi üstten ve alttan kıstırarak sergileyebilirsiniz. Tekli reklam standlarına oranla daha çok tercih edilmektedir. Poster tutturucu özelliği mevcuttur. Bu sayede ürüne broşürlük, ürün rafı, akrilik cepler gibi aksesuarlar ilave edebilirsiniz. Aynı zaman da bu aksesuarların yüksekliğini de ayarlayabilirsiniz. Yüksekliği 150 cm’ dir. Genişliği 42 cm’dir.

İnfo Afiş Standı

Tek ve çift  yön olarak kullanım seçeneği vardır. MDF tabanıyla dengelidir. Devrilme söz konusu değildir. Genel yüksekliği 174 cm’dir. Çerçevesi alüminyumdur. 32’mm’den imal edilmiştir.

İsteğe göre çerçeve genişliği değiştirilebilir.

Alınlıklı Afiş Standı

Kullanımı tek yönlüdür. Tercihe göre tekerlekli kullanılabilir.  Alınlık bölümü 3 mm kalınlığındadır. Eloksallı levha kullanılır.  Poster ölçü seçenekleri birden fazladır. İsteğe göre akrilik raf tercih edilebilir.

Alınlıklı afiş standı tek yön olarak 32 mm genişliğindedir. Ve alüminyum çerçeve ile kaplıdır.

Broşürlüklü Afiş Standı

Tek ve çift taraf olarak opsiyonludur. Afiş ve broşür çerçevesinin yüksekliklerini isteğe göre ayarlayabilirsiniz. Opsiyonlu rondo ve standart köşe seçeneği vardır.

Broşürlük olmadan da kullanabilirsiniz.

Monolith Poster Standı

Taban tasarımı diğer ürünlere göre farklıdır. Tek yön olarak üretilmektedir. İsteğe göre çift yönde tasarlanmaktadır. Alt tarafına 2 adet broşürlük takılabilir.

Delta Afiş Standı

Delta afiş standı kendine özgü bir tasarıma sahip olup genellikle iç mekanlarda tercih edilmektedir. Portatif bir üründür. Ambalaj içerisinde kurulum kılavuzu yer almaktadır. Tasarımsal yönüyle dikkat çekmektedir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir×