Yapışkanlı Folyo Nedir? Nasıl Uygulanır?

Kırmızı Yapışkanlı Folyo

Yapışkanlı Folyo Nedir? Nasıl Uygulanır?

Yaşam alanlarını görsel açıdan güzelleştirmek ayrı bir hava katmak amacı ile kullanılan bir tarafı yapışkanlı olan sticker kağıdına yapışkanlı folyo denmektedir. Bu ürün ile herhangi bir yaşam alanının ya da mekanın görsel ambiyansı değiştirilebilir.

Bu ürünün ayrıca sınırsız renk seçeneği bulunmaktadır. Esnek yapıya sahip bir malzemeden üretilir ve suya dayanıklıdır. En önemli özelliği yapıştırılan alanın ya da yüzeyin şeklini alabilmesidir.

Yapışkanlı Folyo Nerelerde Kullanılır?

Bu ürünün kullanım alanları oldukça fazladır. Nereye tatbik etmek ister iseniz, nereyi görsel açıdan değiştirmek, bir zenginlik katmak ya da ayrı bir havaya büründürmek ister iseniz, orada rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yapışkanlı folyoyu mermer, metal, fayans ve plastik vb birçok farklı yüzeyde kullanabilirsiniz. Her türlü zemin ya da her türlü kaplama üzerinde kullanılması, hatta ve hatta oldukça rahat bir şekilde tatbik edilmesi mümkündür. Tatbik edilecek alanlar arasında ise, ıslak zeminler, mutfaklar, banyolar, odalar, duvarlar, tavan döşemeleri, taban döşemeleri gibi birçok alan bulunmaktadır. Burada belirleyici olan ürün değildir. Burada belirleyici olan, sizin renk katmak istediğiniz, değiştirmek istediğiniz, daha temiz, daha düzenli, daha tertipli olmasını istediğiniz alanlardır. Siz sadece renk seçeneğine karar verin. Karar vereceğiniz renk seçeneği ile birlikte, her alanda kullanma şansına, üstelik çok pratik bir şekilde kullanma şansına sahip olacaksınız.

Yapışkanlı Folyo Nasıl Uygulanır?

Öncelikle yapışkanlı folyonun sizlere 2 farklı boyut ile sunulduğunu bilmelisiniz. Böylelikle sizin ihtiyacınıza en uygun boyuta göre ürün sipariş verebilirsiniz. Yapışkanlı folyo boyutları 60 x 100 cm, 60 x 200 cm’dir. Ürün siparişini geçmeden önce, tatbik etmek istediğiniz yüzeyi dikkatli bir şekilde ölçün. Uygun boyutlardaki ürünü sipariş verin.

Uygulama konusuna gelince, aslında bu ürünü pratik bir şekilde uygulayacaksınız. Yüksek kapatıcılık özelliğine sahiptir. Tatbik ettiğiniz yüzeyin altında bulunan zemin renginin belli olması gibi bir durum söz konusu değildir. Folyonun alt rengi üstü ile aynıdır; örneğin kırmıız ise yapışan yüzeyde kırmızıdır. Ve böylelikle alt zemin hiç belli olmadan yeni ürün kaplama işlemini üstlenecektir. Arka kısmına baktığınızda yani bu ürünün arka bölgesine baktığınızda, kuvvetli bir yapışkan olduğunu ve tatbik edildiği yerden kalkma ihtimalinin bulunmadığını göreceksiniz. Esnek bir yapıya sahiptir. Bu nedenle nereye uygulamak isterseniz isteyin, uygulamak istediğiniz yüzeyin şeklini çok kolay bir şekilde almaktadır. Sadece arka kısımdaki koruma kağıdını çıkarmanız, yüzeye yapıştırmaya başlamanız yeterlidir.

Elbette tatbik edeceğiniz yani uygulayacağınız alanda köşe dönüşleri gibi yerler bulunabilir. Bu durumda ne yapacaksınız? Bu durumda da saç kurutma makinesini kullanabilir, ürüne ısı verebilirsiniz. Vereceğiniz ısı ile birlikte, köşe dönüşlerini net bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Herkesin bireysel olarak, kolay bir şekilde kullanabileceği bir ürün seçeneğidir.

Yapışkanlı Folyo Çeşitleri

Son olarak sizlere tercih edebileceğiniz seçenekler hakkında bilgi verelim. Unutmayın, tüm yapışkanlı folyo çeşitleri suya, sıcaklığa, neme karşı dayanıklıdır. Çeşitlere baktığınızda, öncelikle mat ve parlak olmak üzere gruplara ayrılan folyonun; sarı, antrasit, beyaz , siyah, kırmızı, mavi, gibi renklerin bulunduğunu göreceksiniz. Ayrıca bu renklerin dışında olan taleplerini bize iletebilir, farklı renkleri de satın alabilirsiniz. Mesela Turuncu ! Ürün çeşitlerinin tercih edilmesinde yazı içeriğinde görmüş olduğunuz ölçülere de dikkat etmenizi tavsiye edeceğiz. Mat ürünler dışında ayrıca parlak, kırmızı, parlak mavi, parlak beyaz gibi seçenekler de bulunmaktadır. Ölçülere göre fiyatlarında değişim gözlenebilmektedir. Doğru ölçü almayı ihmal etmemelisiniz.

Daha geniş olan ürün talepleriniz için bizimle iletişime geçiniz.

Yapışkanlı folyo çeşitlerimizi incelemek için tıklayınız.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir×