Örümcek Stand Kiralamanın Avantajları

Örümcek Stand Kiralama

Örümcek Stand Kiralamanın Avantajları

Şirket ya da ürün ve hizmetlerinizin tanıtım organizasyonlarında örümcek stand kiralama yoluna gidebilir ya da örümcek stand satın alabilirsiniz. Eğer tek kullanımlık bir durumsa örümcek stand kiralamanın birçok avantajı olduğunu söyleyebiliriz. Böylelikle tanıtım maliyetlerinizde maddi avantaj sağlamış olursunuz.

Örümcek stand kurulumu kolay ve portatif bir ürün olduğundan bir şirketin ya da ürünün tanıtımı gibi fuar, seminer ve ya toplantı alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir. Örümcek standı ister satın alabilirsiniz isterseniz de kiralayabilirsiniz.

Örümcek stand kiralayarak ister fuar veya seminerlerde ister lansman veya tanıtım günlerinde kullanabilirsiniz. Yer ya da alan fark etmeksizin oval, düz veya U örümcek stand türlerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz örümcek stand türlerini bulunduğunuz alanın genişliğine göre boyutlandırmasının da seçimini yapabilirsiniz.

Örümcek Stand Nedir?

Örümcek stand çanta ile taşınabilen, alüminyum profil ve sert enjeksiyon plastik parçalardan oluşan, hem kiralanabilen hem de satın alınabilen, kurulumu kolay, portatif,  şirket ve ürün tanıtımı için tercih edilen bir üründür. Adının örümcek olması ise görsel açıdan örümcek ağını andıran bir yapıya sahip olmasıdır.

Örümcek standlar bir firmanın ya da bir ürünün tanıtımını yapmak için reklam amaçlı kullanılır.  Bu nedenle örümcek standın tasarımı farklılık gösterebilir.

Örümcek Stand Neden Tercih Edilir?

Örümcek stand kullanımı avm, hastane, toplantı salonları, seminerler ve fuar alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir. Yerine göre ve kullanım amacına göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca örümcek stand türleri de mevcuttur.

Örümcek stand kullanımındaki amaç şirketinizin ya da adını duyurmak istediğiniz bir ürünün tanıtımını yaparak geniş kitlelere duyurmaktır.

Satın almanız durumunda uzun soluklu kullanabileceğiniz bu ürün portatif bir yapıya sahiptir.  Kurulum için herhangi bir teknik desteğe ihtiyaç yoktur. Ayrıca üzerinde bulunan görseli rahatlıkla değiştirebilirsiniz.

Tek kullanımlık değildir. Ama tek kullanımlık için kiralanması da mümkündür.

Kurulumu ve kullanıldıktan sonra kaldırılması oldukça kolaydır. Kendine özel çantası mevcuttur. Çantası tekerlekli olduğundan yanınızda rahatlıkla gezdirebilirsiniz.

Ayrıca yerine ve kullanım türüne göre örümcek stand çeşitleri de mevcuttur. Düz, oval ve U örümcek stand türleri mevcuttur.  Yerine göre kullanım için eğer dar ve dikdörtgen bir alanda kullanılacaksa düz örümcek stand tercih edilir.

Düz örümcek standın da kendi için de ölçüleri mevcuttur. Eğer geniş büyük bir alanda kullanılacaksa örneğin fuar gibi o zaman oval örümcek stand tercih edilmelidir.  Düz örümcek stand da olduğu gibi oval örümcek standın da kendi için ölçüleri mevcuttur. U örümcek standı düz ve oval örümcek standın birleşiminden oluşmaktadır. Diğer türlerine göre daha estetik bir yapısı vardır. Daha çok kongre ve fuar alanlarında tercih edilir. Bu standın diğer stand türlerine göre içerisinde banko ve görüşme masası rahatlıkla konulabilir.

Örümcek Stand Kullanım Alanları

Örümcek standın görsel açıdan estetik durması kullanım alanlarının geniş olmasında etkili olmuştur. Açık alanlarda kullanım için zaten herhangi bir sıkıntı yoktur. Daha çok kapalı alanlar için tercih edilmektedir. Fuar, seminer, toplantı alanları, awm, hastane, sergi, konferans salonu… vs gibi kapalı alanlarda ürün ve ya şirket tanıtımında oldukça tercih edilmektedir.  Kullanılan alanın büyüklüğüne göre de ölçüleri mevcuttur. Hem örümcek stand türünü seçip aynı zaman da türünün boyutlandırmasını da yapabiliyorsunuz.

Örümcek Stand Kiralamak Neden Avantajlı ?

Şirketlerin veya ürünlerin tanıtımı için fuar ya da seminer gibi alanlarda örümcek stand kullanımı önemlidir. Eğer markanızın ön plana çıkmasını reklamını başarılı bir şekilde yapmak istiyorsanız örümcek stand kullanımı sizin için bir avantajdır.

Örümcek stand seçimini kullanım alanına göre türünü seçip alanın genişliğine göre boyutunun da seçimini yapabiliyorsunuz.  Bu durum örümcek standın kullanımı için bir avantajdır. Örümcek standı satın alabildiğiniz gibi aynı zaman da kiralaya da bilirsiniz.

Örümcek stand neden avantajlıdır? Buna biraz değinelim:

Örümcek stand satın aldığınızda üzerindeki görsel değiştirilebilir olduğundan, İskelet mekanizmasını ve taşıma çantasını Siz de farklı firmalara kiralama yaparak ekonomi yapabilirsiniz. Fakat tek kullanımlık için düşünüyorsunuz satın almaktan ziyade kiralamak daha avantajlıdır. Bu konuda firmamızdan kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Ama en az 2 kullanım yapılacaksa bile satın almanın daha avantajlı olduğunu söylemek doğru olacaktır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir×