Örümcek Stand Parçaları Nelerden Oluşur?

Derin Display Örümcek Stand Aksesuarları

Örümcek Stand Parçaları Nelerden Oluşur?

Örümcek Stand Parçaları sert plastik parçalar ile alüminyum profillerden oluşmaktadır. Örümcek standların yedek parçaları ile ilgili tüm detaylara bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Örümcek Stand Nedir?

Detaylara girmeden önce “Örümcek stand nedir?” sorusunu yanıtlayarak bu stant türü hakkında kısaca bilgi sahibi olmanızı sağlayalım. Bu ürün genel olarak, alüminyum profillerden meydana gelen iskelet yapısı olan ve yüzeyinde görsel bulunan dikkat çekici ve düşük maliyetli bir stand türüdür. Hememn tüm organizasyon türlerinde tercih edilebilmektedir. Bu stand türünün kullanım alanına bağlı olarak Oval, Düz ve L olmak üzere 3 farklı modeli bulunmaktadır.

Örümcek stand olarak adlandırılmasının nedeni ise alüminyum profillerden oluşan iskelet yapısının örümcek ağını andırmasındandır. Bu iskelet yapısı sayesinde çok kısa sürede kolay bir şekilde kurularak kullanıma hazır hale getirilebilmektedir. Dayanıklıdır, hafiftir, istenilen her yere sadece tek bir kişi tarafından taşınması mümkündür.

Örümcek Stand Aksesuarları Nelerdir?

Dayanıklı portatif yapısının yanında kolay kurulumu sayesinde tüm organizasyon türlerinin en fazla tercih edilen stand türünün örümcek stand olduğunu söylemiştik. Bu stand türünün standart yapısının yanında ürünü görsel açıdan zenginleştiren ekstra aksesuar ve parçaları da bulunmaktadır. Bunun yanında hemen hemen tüm kritik parçaların yedeklerini de piyasada bulmak mümkündür.

Örümcek standların aksesuar seçeneklerini şu şekilde sıralayabiliriz. Hardcase ve softcase çantalar, bu çantalar için hazırlanmış tablolar, gerek duyulan spot lamba seçenekleri, çerçeveler, yanında kullanılabilecek roll-up banner, yelken bayrak, ayaklı poster pano ile ayakla broşürlükler ve stand masaları başlıca aksesuarlar olarak belirtilebilir.

Kullanım amacı ile kullanım alanına bağlı olarak bu aksesuarların sayısında ya da tipinde değişim görülmesi mümkündür. Önemli olan, organizasyonda vurucu etkiyi yaratmak, dikkatleri üzerine çekerek ürün ya da hizmetleri potansiyel müşterileriniz ile görsel açıdan bütünleştirmektir.

Örümcek Stand Parçaları

Örümcek standların standart parçaları arasında taşıma çantası, alüminyum iskelet, baskı yüzeyi, üst asma aparatı, stand mıknatısı, pvc panel bulunmaktadır. Tüm bu parçaları ihtiyaç duymanız halinde tek tek almanız mümkündür.

Sahip olduğunuz örümcek stand türü ve boyutuna göre parça ebatlarında da farklılık olabilir. Örneğin hardcase örümcek stand taşıma çantası ölçülerinin 97 cm yüksekliğinde, 70 cm genişliğinde ve 40 cm derinliğinde olduğunu bilmelisiniz. Aksi halde sahip olduğunuz örümcek standın boyutlarını dikkate almadan satın alırsanız problemler yaşayabilirsiniz.

Örümcek Stand Baskısı 

Örümcek standların görsel yüzeyi dijital baskı ile elde edilmektedir. Örümcek standınız için birçok farklı baskı yüzeyi alabilirsiniz. Böylelikle farklı ürün ve hizmetlerinizden öne çıkarmak istediklerinizi sunmanız mümkün olur.

Örümcek Stand İskeleti

Örümcek standın iskeletini alüminyum profiller oluşturmaktadır. Alüminyum profiller yani iskelet açıldığında ortaya örümcek ağına benzeyen bir yapı çıkmaktadır. İskelet yapı ihtiyacınıza göre oval veya düz sunulur. İhtiyaç duyduğunuz boyuta göre stand iskeletini farklı ölçülerde temin etmeniz mümkündür.

Örümcek Stand Paneli

Örümcek standlar genel itibariyle sert plastik parçalar ile alüminyum iskelet parçalarından oluşmaktadır. Bu parçalardan biride örümcek stand panelidir. Bu panelin üzerine dijital baskı yapıştırılmaktadır. Farklı boyut seçeneklerinde, istenilen ölçülerde üretilmesi mümkündür. Birden çok panele sahip olmanız durumunda aynı anda farklı tasarımları muhafaza etmeniz mümkün olur. Tek bir panel ile de istediğiniz baskı yüzeyini değiştirerek kullanmanız mümkündür. Görüldüğü üzere her iki durumda da farklı tasarımların iskelet üzerinde kullanılması mümkün olmaktadır.

Örümcek Stand Paneli için tıklayınız.

Örümcek Stand Üst Asma Aparatı

Örümcek stand askı aparatı ile baskı panelinin yüzeyde düzgün bir şekilde asılı durması sağlanmaktadır. Bu aparat ile birlikte mıknatısta kullanılmaktadır.

Örümcek Stand Üst Asma Aparatı için tıklayınız.

Örümcek Stand Mıknatısı

Örümcek stand mıknatısı ile iskelet yapı ile baskı paneli bir birine tutturulmaktadır. Askı aparatı ile birlikte askı mıknatıstı baskı panelinin pürüzsüz bir şekilde iskelete tutunmasını sağlar. Örümcek stand mıknatısları bir paket ya da bir bütün halinde ihtiyaç miktarınca satın alınabilmektedir.

Örümcek Stand Mıknatısı için tıklayınız

Örümcek Stand Spot Lamba

Görsel açıdan örümcek standınızı daha dikkat çekici hale getirmek için standınızı uygun miktarda aydınlatabilirsiniz. Bu kapsamda mevcut bir standınız bulunuyor ise ya da yeni tedarik edecek iseniz, örümcek standlar için özel üretilen spot lambalardan tedarik edebilirsiniz. Farklı güç ve renk seçenekleri bulunmaktadır.

Örümcek Stand Spot Lamba için tıklayınız.

Örümcek Stand Çantası

Örümcek stand çantalarını örümcek standınızın muhafaza edildiği ya da taşınmasının sağlandığı paket olarak düşünebilirsiniz. Hardcase ve softcase olmak üzere iki farklı seçeneği bulunmaktadır. Hardcase seçeneğini tercih ettiğinizde bu çantayı aynı zamanda üzerine konulabilen tabla sayesinde stand masası ya da kürsüsü olarak da kullanmanız mümkün olmaktadır. Aynı zamanda hardcase çantaların yüzeyine de görsel baskı yapılabilmektedir. Böylelikle kürüsünüz standınız ile görsel bütünlük sağlamış olur.

Satın alma aşamasında çanta istiyorum ya da çanta istemiyorum gibi seçenekleri de tercih etme şansına sahip olacaksınız.

Örümcek Stand Yedek Parçaları için tıklayınız.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir