Dekoratif Poster Baskı Nerelerde Kullanılır?

Poster Baskı

Dekoratif Poster Baskı Nerelerde Kullanılır?

Bulunduğu mekana şıklık katan dekoratif poster baskı ürünleri hakkındaki tüm detaylar bu yazımızda..

Poster Baskı Nedir?

Herhangi bir yaşam alanını zenginleştirmek ya da görsel açıdan estetik hale getirmek amacı ile dekoratif poster baskı ürünleri sıklıkla tercih edilmektedir. Poster baskı ile herhangi bir alanın havasının değişmesi, görsel zenginliğin ya da görsel bütünlüğün sağlanması mümkündür. Bu dekoratif mekan aksesuarı yırtılmaz ve ıslanmaz özelliğe sahiptir. Hatta dayanıklılıklarından ötürü rahatlıkla açık hava alanlarında dahi kullanılması mümkündür.

Poster baskının hazırlanmasında tamamen dijital baskı tekniği kullanılmaktadır. Ayrıca talep ettiğiniz poster baskı ürünlerinin yüzeyinde bulunan laminasyon kaplama sayesinde, kimyasal madde kullanmadan, kuru ya da ıslak bir bez yardımıyla her türlü kir rahatlıkla temizlenebilmektedir. Böylelikle posterlerinizin devamlı bakımlı ve temiz olmasını sağlayabilirsiniz.

Ekstra bir özelliği daha sizlere belirtelim, posterin arka kısmından bir ışık kaynağı geliyor olsa dahi, ön taraftaki görüntüyü hiçbir şekilde dağıtmamaktadır. Ön taraftaki baskıya yani dijital baskı seçeneğine herhangi bir gölge yansıtmamaktadır.

Poster Baskı Nerelerde Kullanılır?

Peki, böyle bir ürünü tercih etmeye karar verir iseniz, poster baskı nerelerde kullanılır? Tabi ki buna karar verecek olan tamamen sizsiniz. Neticede çok farklı tasarıma sahip bu ürünlerin çok farklı boyut ve tasarımları bulunmaktadır. Herhangi bir yerde, herhangi bir yaşam alanında, herhangi bir görsel zenginlik kazanmak istediğiniz yerde tercih edebilirsiniz.

Bunun içerisinde, mutfak, oturma odası, balkon, salon, çocuk odası, yatak odası, genç odası, dinlenme odası, misafir odası gibi tüm seçenekler bulunabilir. Tabii ki yaşam alanı ifadesi sadece ve sadece bireylerin ikamet ettiği konutlar değildir. Bunun haricinde, bürolarda, çalışma ortamlarında, kafelerde, barlarda, işletmelerde, fabrikalarda, tesislerde, uyarı ikaz amaçlı seçeneklerde dahi kullanım imkanı bulunmaktadır. Buna karar verecek olan ihtiyaç sahipleridir. Evlerine, işyerlerine, çalışma ortamlarına ve benzer herhangi bir yerde poster baskısı kullanmanız mümkün.

Poster Baskı Üretimi Nasıl Gerçekleşiyor?

Poster baskısı için yüksek çözünürlüğe sahip görsel ve birinci sınıf kaliteli baskı malzemesi kullanmak gerekmektedir. Uygulamada özel solmayan boyalar tercih edilmekte ve çift taraflı ışık geçirmeyen özel bir sistem kullanılmaktadır. Üretim esnasında 450 gram vinil malzeme ile baskı işlemi gerçekleştirilerek üretim tamamlanır. Ancak bu sayede uzun ömürlü solma yapmayan görsel açıdan göz alıcı poster baskı ürünü üretilebilmektedir.

Poster Baskı Ölçüleri Nelerdir?

Standart boyutların yanı sıra talep doğrultusunda istenilen özel ölçülerde de poster baskı yapmak mümkündür.  İsterseniz duvar tipi anlayışını gündeme getirebilir, 20-30 santim gibi ölçüleri, isterseniz daha geniş ölçüleri kullanabilirsiniz. Siz sadece gerek duymanız halinde ya da tereddüt duymanız halinde iletişime geçin. İletişime geçmek sureti ile poster baskısı yapmak istediğinizi ve talep ettiğiniz ürünün ebatlarını müşteri hizmetleri ile paylaşın. Bu sayede hata ya da yanılma payını net bir şekilde ortadan kaldıracaksınız.

Derin display olarak hazırlamış olduğumuz standart ölçülü posterler, 35 x 50 cm, 70 x 50 cm, 70 x 100 cm seçeneklerinden oluşmaktadır. Ürünleri mizi incelediğinizde bu ölçülerin genel olarak sitemizde standart bir şekilde sunulduğunu görebilirsiniz. Ancak tatbik etmek istediğiniz alanda  daha küçük ya da daha büyük farklı bir ölçüye ihtiyacınız var ise, müşteri hizmetlerimize ulaşarak, özel ölçü taleplerini bildirmeniz yeterli olacaktır.

Kişiye Özel Poster Baskı Yaptırmak Mümkün mü?

İşletmemiz üzerinden irtibata geçip, web sitemizi inceler iseniz, sunduğumuz görseller içerisinde çok farklı poster baskısı seçeneklerinin olduğunu göreceksiniz. Tabi ki şahsi isteğiniz, beklentiniz ve zevkleriniz doğrultusunda, herhangi bir ürünü tercih edebilirsiniz. Bu hazır ürünleri kullanma şansına sahip olabilirsiniz.

Peki, bu ürünlerin dışında kişiye özel poster baskısı yaptırmak mümkün mü? Elbette özel baskı seçeneğini de tercih etme şansına sahipsiniz. Bunun için ise, müşteri hizmetlerine ulaşmanız, iletişim seçeneklerini kullanmanız gerekmektedir. İletişim seçeneklerimiz arasında arasında, elektronik posta, mobil yani cep telefon numarası ve sabit hat bulunmaktadır. Siz iletişim kurmak sureti ile tatbik etmek istediğiniz baskıyı, resmini bizlere bildirebilirsiniz. Bu aşamadan itibaren gereken kolaylık sizlere sağlanacaktır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir