Örümcek Stand Alırken Dikkat!

*Öncelikle en önemli detayın iskelet sistemi olduğunu söyleyelim.

Örümcek standda iskelet sisteminin ağırlığı standın dengede durup sağa sola yalpalanmaması için çok önemlidir. Hafif olan iskeletlerde stand iç mekanda dahi dengede durmaz ve sallanır. Bu da görsellerin birbirinden ayrılıp görüntüde bozuluk oluşturmasına görselin bütünlüğünün bozulmasına hatta standın devrilmesine sebep olur.Ayrıca kısa süre içinde kırılıp onarım gerektirir.

*Standın Baskı Kalitesi

Örümcek Standın dijital baskısı yapılırken kullanılacak malzeme ve baskı makinasının çözünürlük kalitesi oldukça önemlidir. Örneğin pvc malzemesinin ince olması görsellerde kırılmalara, mıknatıslarının kuvvetsiz olması görsellerin stand üzerine sıkıca yapışmamasına, düşük çözünürlük ise baskılarınızda piksel piksel bir görüntüye sebep olur.

*Satış Sonrası Destek

Satın aldığınız standın uzun zaman kullanılacağını düşünerek satış sonrasında eksik bozulan kırılan parçalar için yedek parça hizmeti de karar verme aşamanızda dikkat etmeniz gereken hususlar arasındadır.Firmamızdan satın almış olduğunuz Örümcek Standa ait yedek çubuk mıknatıs dikme çubuk gibi tüm ihtiyaçlarınızda satış sonrasında da hizmet vermekteyiz. Unutmayın! Standdaki bir eksiklik standı tek seferlik kullanılan bir ürün haline getirebilir. Oysa ki düzgün kullanılan bir standın ortalama 4- 5 yıl ömrü vardır.

*Örümcek Stand Fiyatları

İskelet yapısının sağlamlığı ve baskı kalitesi ile doğru orantılıdır. Kalitesi düşük Örümcek Standlarda Fiyat makul gibi gözükse de şıklığı ve kullanım ömrü açısından pek de avantajlı değildir. Örümcek Standların Fiyatları nı belirlerken öncelikli hedefimiz satışı kolaylaştırmaktır. Bu nedenle fiyatlarımızı makul tutarak bütçenize uygun farklı ölçülerde standlarımızı sizin için üretiyoruz.

×