Dijital Reklam Panosu Nerelerde Kullanılır?

Dijital Reklam Panosu Nerelerde Kullanılır?

Dijital Reklam Panosu Nerelerde Kullanılır?

Dijital reklam panosu, klasik reklam panolarının yerini alan tanıtım ürünleridir. Resim, video, reklam filmi gibi dosyaları açabilen, son dönem reklamcılık ürünlerindendir.

Dijital Reklam Panosu Nedir?

Bir USB yardımı ile çalışan ve içine yüklenilen resim, video, medya dosyalarını sorunsuz bir biçimde çalıştıran dijital reklam panosu, 1920×1080 çözünürlük seçeneği ile birlikte gelen bir üründür. Bu çözünürlük sayesinde, reklam filmlerini, resimleri, videoları en kaliteli biçimde seyredebilirsiniz. Kalabalıkların yer aldığı yollarda yer alan bu reklam panoları, sadece oradan geçen yayaların değil sürücülerin de dikkatini çeker.

Son derece renkli ve şık görseller sunabilen bu ürün, bir dış mekan reklam yapısıdır. Ürünlerin, firmaların tanıtımının yapıldığı dijital reklam panoları, son dönemlerin en çok tercih edilen tanıtım ürünlerindendir. Farklı boyutları ile de dikkat çeken bu ürünlerin en çok kullanılanları daha minimal olan dijital reklam panolarıdır.

Dijital Reklam Panosu Nerelerde Kullanılır?

Dijital reklam panosu, hafifliği ve kullanışlılığı ile dikkat çeken ürünlerdir. Ürünlerin bazıları bulundukları yerlere monte edilseler de, bazıları seyyar olma özelliği taşımaktadır. Bu sayede istendiği zaman reklam panolarının yerleri değişebilir. Farklı boyutlarda piyasada bulunan dijital reklam panolarının en çok tercih edilenlerinden bir tanesi 55 inç olan türüdür. Alışveriş merkezlerinde, kalabalıkların bulunduğu caddelerde bulunabilen bu reklam panoları, istenilen görselin yüklenmesi ile birlikte çalışır. Bir USB aygıtı vasıtası ile içine yüklenen video, resim gibi seçenekleri sorunsuz bir şekilde çalıştıran ve en kaliteli halleri ile sunan dijital reklam panoları, reklam dünyasının en revaçta ürünlerindendir. Bu ürünler, minimal boyutlarda olmaları sebebi ile iç mekanlarda da rahatça kullanılabilirler.

 

Dijital reklam panosu, su geçirmez özelliği ile de dikkat çeken tanıtım ürünlerindendir. Bu sayede, kalabalık caddelerin köşelerinde, alışveriş mağazalarının önünde yer alan dijital reklam panoları, sağanak yağışlara bile dayanıklı hale gelir. Son derece uzun ömürlü olan bu tanıtım ürünü, haftalık zaman planlaması ile çalışmaktadır. İçine yüklediğiniz tüm resimleri, videoları belli bir sıraya koyduktan sonra, dijital reklam panosu 1 hafta boyunca bu görselleri oynatmaktadır. Ayrıca ürün içerisinde yer alan Network üzerinden yönetim seçeneği de işleri bir hayli kolaylaştırmaktadır. Kalabalık yerlerin vazgeçilmezlerinden biri haline gelen bu reklam panosunu düzenlemek için yanına kadar gitmeye gerek kalmaz ve mesafe tanımaksızın tüm düzenlemeleri kolayca yapabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Open chat
Powered by